مبلمان چستر عضو اصلی دکوراسیون داخلی خانه های ایده آل

اگر می خواهید در محیط زندگی خود هم فضایی مجلل و ایده آل و هم فضایی راحت داشته باشید زمان آن فرا رسیده است که با مبلمان چسترآشنا شوید. مبل های چستر هرگز از دنیای مد در دکوراسیون داخلی خارج نشده و در هر مکانی که به کار برده شوند ظاهری ایده آل به فضا بخشیده و نظر ها را به خود جلب می کنند. این مبل ها در یک لحظه فضای سالن را تغییر داده و علاوه بر ظاهر مجلل، بسیار راحت و کاربردی نیز هستند. برای این که با مبلمان چستر بیشتر آسنا شوید با پویانو همراه باشید:

مبل های چستر تاریخچه ای بسیار قدیمی داشته و به سال های ۱۶۰۰ میلادی باز می گردند. این مبل های زیبا که نام خود را از کنت چهارم چسترفیلد گرفته اند، نه تنها با طراحی منحصر به فرد خود بلکه با گذشته ای که دارند نیز مورد توجه هستند. رنگ های تاثیر گذار، پارچه های با کیفیت، راحتی و سبک منحصر به فرد این مبل ها نظر ها را به خود جلب کرده و کمک می کند تا فضای مجلل و راحتی که در نظر دارید را ایجاد کنید. مبلمان چستر با دوخت ها و دکمه های طراحی شده بر روی آن سبک مخصوص به خود را داشته و کاملا شناخته شده هستند و در سال های اخیر به یکی از انتخاب های محبوب در دنیای دکوراسیون تبدیل شده اند. اگر می خواهید خانه خود را دکوراسیون کنید با استفاده از مبلمان چستر به محیط زندگی خود ظاهری خاص و زیبا ببخشید.

ایجاد سبک هنری با مبلمان چستر

  • ایجاد سبک هنری با مبلمان چستر

هر چیزی که برای خود داستان و تاریخچه ای داشته باشد به مکان ارزش و اعتبار می بخشد. این موضوع در مورد لوازم خانگی نیز صدق می کند. زمانی که در خانه از لوازمی با تاریخچه، شخصیت و اعتبار استفاده کنید احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. اگر ارزش هنری را نیز به این خصوصیات اضافه کنید، احساس بهتری خواهید یافت. مبلمان چستر دارای تمام این ویژگی ها هستند. داستان هنری این مبلمان باعث می شود تا زمانی که در مکانی به کار برده می شوند محیط را لذت بخش تر و دلنشن تر کنند. مبل های چستر سال ها مورد استفاده لرد ها، سیاست مداران و هنرمندان بوده اند و اکنون جای خود را در خانه های ما نیز باز کرده اند. اگر می خواهید فضایی هنری را در خانه خود ایجاد کنید، زمانی که برای خرید ست مبلمان مراجعه می کنید، وقت خود را با مدل های دیگر تلف نکنید و مستقیما به سراغ مبلمان چستر بروید. مبل های چستر با رنگ ها و سبک های متنوع ای که دارند از نظر راحتی نیز بسیار کاربردی و محبوب هستند.

مدل های متنوع مبلمان چستر

اگر می خواهید در دکوراسیون منزل خود از مبل چستر استفاده کنید، برای این که بهترین انتخاب را انجام دهید ابتدا انتظارات خود را مشخص کنید. بهتر است که ابعاد و اندازه مکانی که می خواهید این مبل ها را در آن قرار بدهید را نیز در نظر داشته باشید. با در نظر داشتن این موارد می توانید انتخابی مناسب و درست انجام دهید.

اگر دوست دارید فضای خانه خود را از سادگی خارج کنید می توانید از مدل های متنوع مبلمان چستر استفاده کنید. شاید تمام مبل های چستر از نظر خطوط دوخت و فرم شبیه به یکدیگر باشند، اما در واقع در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند. معمولا روکش اصلی مبل های چستر روکش چرمی است، اما شما می توانید پارچه های ضد لک و قابل شستشو را برای مبل خود انتخاب کنید تا نگه داری و استفاده از آن ها ساده تر باشد.

رنگ های بنفش و آبی لاجوردی زمانی که با مبل های چستر

اگر می خواهید هم از مبلمان چستر استفاده کرده و هم فضایی پر انرژی در خانه ایجاد کنید، در این شرایط باید دقت کنید تا مبل چستر با رنگ های درخشان و زنده را انتخاب کنید. رنگ های بنفش و آبی لاجوردی زمانی که با مبل های چستر ترکیب شوند ظاهری مجلل و با شکوه به فضا می بخشند و اگر می خواهید سالنی ایده آل و مجلل داشته باشید این رنگ ها را فراموش نکنید. اما اگر به دنبال فضایی پویا و زنده هستید رنگ های آبی، زرد و نارنجی را برای مبلمان چستر به خاطر بسپارید. می توانید مدلی را که مورد پسند شما قرار دارد را به رنگ مورد نظر خود تغییر دهید.

روکش اصلی مبل های چستر روکش چرمی

در مبلمان چستر وجود پایه های چوبی یکی از مهم ترین ویژگی ها است. این پایه های چوبی که برای ایجاد ظاهر ایده آل در این مبل ها با دقت بسیار زیادی طراحی می شوند، ظاهر منحصر به فردی به مبلمان چستر می بخشند. اگر پایه های مبل چستری که خریداری می کنید از چوب ساخته نشده باشد حداقل باید ظاهری شبیه به چوب داشته باشد. پایه های فلزی برای این مدل مبلمان انتخاب مناسبی نیستند. به دلیل این که پایه های مبل های چستر چوبی هستند بهتر است که در سایر لوازم خانه نیز بیشتر از چوب استفاده شده باشد. به ویژه زمانی که می خواهید میز غذاخوری و یا میز تلویزیون انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که با پایه های چوبی مبل های چستر هماهنگی داشته باشند. شاید این پایه ها بسیار کوچک و جزئی دیده شوند اما می توانند زیبایی و هماهنگی فضا را بسیار تحت تاثیر قرار دهند.

صندلی های تک نفره چستر

  • صندلی های تک نفره چستر

زمانی که مبل چستر که برای سالن های ایده آل بهترین انتخاب هستند با صندلی های چستر کامل شوند ظاهری بسیار شیک ایجاد می کنند. صندلی های تکی برای تماشای تلویزیون و یا کتاب خواندن بهترین و راحت ترین مکان هستند. به همین دلیل زمانی که می خواهید برای سالن خود مبل چستر تهیه کنید حتما صندلی ها تک نفره را نیز با همین مدل انتخاب کنید. زمانی که برای ایجاد فضایی شیک و متفاوت در خانه از صندلی های تکی چستر استفاده می کنید می توانید رنگ های متفاوتی را برای آن ها انتخاب کنید. در کنار مبلمان قهوه ای رنگ صندلی تکی به رنگ دودی و یا خاکستری می تواند انتخاب مناسبی باشد. هم چنین رنگ های قهوه ای و سبز نیز ترکیب زیبایی با یکدیگر ایجاد می کنند.

اکسسوار های مناسب در کنار مبلمان چستر

  • اکسسوار های مناسب در کنار مبلمان چستر

بدون شک با مبلمان و اکسسوار های مناسب ایجاد سالنی ایده آل کار سختی نخواهد بود. زمانی که می خواهید از مبلمان چستر در دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده کنید اکسسوار های موجود در مکان نیز باید از نظر سبک با این مبلمان هماهنگ باشند. از آن جایی که این مبل ها طرحی رسمی و شیک دارند، اکسسوار ها نیز برای هماهنگی با آن ها باید دارای همین ویژگی ها باشند. همان طور که قبلا گفته شد مبل های چستر فضایی هنری در مکان ایجاد می کنند به همین دلیل بهتر است که از اکسسوار های هنری در کنار آن ها استفاده شود.

استفاده از تابلو ها بر روی دیوار، یک ساعت دیواری در ابعاد بزرگ، استفاده از اکسسوار های چوبی و گلدان های سنگی در کنار مبلمان چستر انتخاب مناسبی خواهند بود. هم چنین از کوسن هایی با طرح ها و رنگ های متنوع نیز بر روی این مبل ها می توانید استفاده کنید.

فرش نیز یکی از اکسسوار های مناسب برای هماهنگی با سالنی دارای مبلمان چستر است. فرش هایی با طرح های کلاسیک تر برای هماهنگی با این مبل ها مناسب تر هستند. فراموش نکنید که با استفاده از اکسسوار هایی با سبک های متفاوت در سالنی با مبلمان چستر نمی توانید فضایی با ظاهر شیک و زیبا ایجاد کنید.

اکسسوار هایی با سبک های متفاوت در سالنی با مبلمان چستر

 منبع : 

ادامه مطلب
منبع : دکوراسیون و معماری داخلی |مبلمان چستر عضو اصلی دکوراسیون داخلی خانه های ایده آل
برچسب ها : چستر ,مبلمان ,استفاده ,خواهید ,ایجاد ,خانه ,مبلمان چستر ,انتخاب کنید ,استفاده کنید ,داشته باشید ,انتخاب مناسبی ,اصلی دکوراسیون داخلی